אודות LHW

מלון דריסקו גאה להיות חבר במועדון היוקרה של Leading Hotel of the World -LHW

היסטוריה:

מועדון מלונות היוקרה (THE LEADING HOTELS OF THE WORLD) נוסד בשנת 1928 על ידי מספר מלונאים אירופיים בעלי השפעה וחזון וכלל בתחילת דרכו 38 חברים ראשונים.
כיום, לאחר תשעה עשורים, הארגון היוקרתי עדיין מהווה סמל של מצוינות ומחויבות ומציע חוויות תמידיות, בלתי נשכחות, אותנטיות וייחודיות.
בנאמנות לסטנדרטים בלתי מתפשרים ואיכות ללא דופי הארגון היוקרתי של LHW מורכב מ- 400 מלונות מיוחדים ואתרי נופש אשר נבדקו ונבחרו בקפידה ,בלמעלה מ- 80 מדינות בעולם.
עבור LHW, האירוח הוא לא תעשייה, אלא אמנות ... ותשוקה !

איכות ויוקרה:

כדי להיכלל במועדון האקסקלוסיבי של LHW, מלון חייב לעמוד בקטגורית יוקרה , בסטנדרטים מחמירים ובהתאמה לגבי רמת האירוח, השירות, קולינריה, צוותים מקצועיים, מתקנים ,נוחות ואווירה ייחודית.
כדי להתקבל למועדון היוקרתי של LHW דו"חות ביקורת המבוססים על מאות קריטריונים מחמירים מוגשים לוועדה אשר חבריה מצביעים בעד קבלה או דחייה לארגון.
רק מלונות יוקרתיים ומיוחדים ביותר בעולם מתקבלים למועדון היוקרה של LHW ובכך מבטיחים עמידה עקבית בסטנדרטים המחמירים של הארגון.
מלון דריסקו מהווה דוגמה לכל אלה - ועל כך גאוותינו.

http://www.lhw.com/corporate/standards/

אורחי מלון דריסקו זכאים להצטרף לארגון ללא תשלום מהלך שהייתם במלון- לפרטים נוספים יש ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות במלון באמצעות פרטי הקשר הבאים:
bookings@thedrisco.com
03-741-0000